Soudní síň   Další informace
Můžes někoho otrávit Soudní případy ze Slovenska plné emocí, které jsou inspirovány skutečností (2014). Hrají: J. Buršáková, R. Kuric, J. Hittnerová-Frličková, D. Piscová, Š. Mikula. Režie Kristína Herczegová.
JOJpo. 27.4.7.15
Soudní síň   Další informace
Všichni ma videli holú Soudní případy ze Slovenska plné emocí, které jsou inspirovány skutečností (2013). Hrají: J. Penc a další. Režie B. Mišík.
JOJpo. 27.4.10.50
Soudní síň   Další informace
Syn v ohrožení Soudní případy ze Slovenska plné emocí, které jsou inspirovány skutečností (2015). Hrají:J. Penc, J. Hittnerová-Frličková, R. Názlerová, J. Srnka, P. Tulipán, A. Spodniaková, D. Šepela. Režie Ivan Predmerský.
JOJpo. 27.4.17.55
Soudní síň   Další informace
Zadlužení po uši Soudní případy ze Slovenska plné emocí, které jsou inspirovány skutečností (2013). Hrají: J. Buršáková, P. Palevičová, I. Gontko, E. Erinoldová, J. Ohájsky. Režie I. Predmerský.
JOJút. 28.4.7.10
Soudní síň   Další informace
Hajtra Soudní případy ze Slovenska plné emocí, které jsou inspirovány skutečností(2010).
JOJút. 28.4.10.55
Soudní síň   Další informace
Zmizni z našeho života! Soudní případy ze Slovenska plné emocí, které jsou inspirovány skutečností (2015). Hrají:J. Buršáková, R. Názlerová, R. Kuric, E. Kučíková, M. Petic, D. Kazlov, V. Jurištová. Režie Ivan Predmerský.
JOJút. 28.4.17.55
Soudní síň   Další informace
Ty jsi rybář? Soudní případy ze Slovenska plné emocí, které jsou inspirovány skutečností (2014). Hrají: J. Buršáková, R. Kuric, P. Palevičová, J. Lörincz, A. Janešík. Režie Kristína Herczegová.
JOJst. 29.4.7.10
Soudní síň   Další informace
Koketa Soudní případy ze Slovenska plné emocí, které jsou inspirovány skutečností (2011). Hrají: Jana Buršáková- Brestenská, Renáta Názlerová, Jarka Hittnerová-Frličková, Milan Pilip, Erika Reinoldová. Režie Braňo Mišík.
JOJst. 29.4.10.55
Soudní síň   Další informace
Kmotřenec Soudní případy ze Slovenska plné emocí, které jsou inspirovány skutečností (2015). Hrají: J. Penc, I. Gontko, J. Hittnerová-Frličková, M. Kmeťová, A. Kováčová. Režie Kristína Hercegová.
JOJst. 29.4.17.55
Soudní síň
Bratrsky se rozdělme! Majetky rozhádali nejednu šťastnou rodinku. Tak je tomu v dnešním případě, kdy po smrti rodičů bratr prodává dům, ale zároveň chce sestru oklamat, neboť od nadějného kupce dostane více, než přiznává sestře. Spravedlnost je však slepá a hloupá, navrhovatelka získala dědictví a brata- lháře vyplatila na základě znaleckého posudku, se kterým i ona souhlasila. Dnes si šťastně žije v Modre, s kočkami a chodí hrávat amatérské divadlo. Soudní případy ze Slovenska plné emocí, které jsou inspirovány skutečností. Dnes: Bratrsky se rozdělme!
JOJčt. 30.4.7.10
Soudní síň   Další informace
Křik a bitva V manželství s tyranem a alkoholikem je jediným vykoupením rozvod, Zejména když z manželství pocházejí nezletilé děti. Co však dokážeme udělat v případě, že rozvodové konání vytyčené na mnohem pozdější termín, než aby se dalo předejít nevyhnutelné tragédii?! V tom případě nastupuje návrh na zákaz styku otce s nezletilými dětmi.V dnešním případě zažijeme situaci jak vystřiženou před několika staletí. Tolik ponižování, trápení a bolesti tato soudní síň už totiž dávno nezažila.
JOJčt. 30.4.10.50
Soudní síň   Další informace
Léky Soudní případy ze Slovenska plné emocí, které jsou inspirovány skutečností (2015). Hrají:J. Buršáková, R. Kuric, N. Uličná, P. Pitoňák, P. Pobežalová, Z. Pálová, J. Kadlec. Režie Ivan Predmerský.
JOJčt. 30.4.17.55

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo tri65dni
logo sms
hledat TV pořad TV pořady
hledat TV pořad
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Sobota 25. 4. 2015 Svátek má Marek
  Vyhrávej v casino.cz    Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz